Лісокультурна компанія 2021 року розпочалась!

Лісокультурна компанія 2021 року розпочалась!

У поточному році працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» через несприятливі погодні умови розпочали весняну лісокультурну компанію пізніше ніж зазвичай – 1 березня. Далась взнаки відсутність так званих «лютневих вікон», що дозволяли минулими роками розпочати лісокультурну компанію ще у середині лютого. Тепер, за наявності відповідної температури та вологості ґрунту плануємо провести доповнення лісових культур на площі 25 га та посадку нового лісу на площі 20 га. Станом на 03 березня поточного року уже посадили 2 га сосни звичайної і кримської та 3 га доповнили.

Сьогодні на допомогу у посадці лісу до працівників Дослідного лісництва прийшли майбутні лісівники, студенти 1, 2 курсу та магістратури Херсонського Державного Аграрно-економічного університету, (факультет «Рибного господарства та природокористування», кафедра «Лісового та садово-паркового господарства) у кількості 14 чоловік. Прослухавши інструктаж від професійних лісівників, студенти якісно та відповідально віднеслись до поставленої задачі та у відведений термін виконали заплановану роботу, яка виявилась не легкою, але приємною та необхідною. А потім ще й каша у лісі виявилась смачною…

По завершенні роботи т.в.о. директора підприємства Олександр Глод подякував усім присутнім за допомогу, а студенти пообіцяли і надалі допомагати лісівникам у посадці лісу. Хочемо зазначити, що завжди раді допомозі у посадці лісу від усіх бажаючих якісно та відповідально посадити нове дерево для майбутнього наших дітей та нашої Планети!

Прес-служба УкрНДІЛГА