Майбутнє лісу у твоїх руках!

Майбутнє лісу у твоїх руках!

З 21 березня стартувала традиційна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», що триватиме по всіх регіонах України до Дня довкілля, який в цьому році відзначається 16 квітня. Метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

В рамках акції цього року в Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітала учнівська молодь та громадські організації міста. Діти побачили як висівається насіння сосни у розсаднику, побували в теплицях, ознайомились з роботою лісової пожежної станції. Лісівники ознайомили школярів з особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства на нижньодніпровських пісках, провели пізнавальну екскурсію в заповідному урочищі місцевого значення «Цюрупинський сосновий бір», на території якого школяри власноруч висадили близько 40 саджанців тополя Торопогрицького та липи дрібнолистої. Та найбільше вразила гостей демонстрація роботи відомчої пожежної охорони, а особливо робота пожежної техніки.

Надзвичайно приємно, що з кожним роком кількість охочих взяти участь в акції зростає. Посадивши хоча б одне дерево, хоча б раз відчувши той ніжний шепіт лісу, людина назавжди відчуває свою причетність до стану навколишнього середовища.


Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево, і нехай воно росте і квітне. І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію нашого міста, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.


Підготувала
Андрійчук Л.М.