Не допустимо пожежі в лісі - 15 серпня 2016 року

Не допустимо пожежі в лісі

В зв`язку з підвищенням температури повітря та класу пожежної безпеки в лісах Херсонщини, з метою підвищення ефективності протипожежних заходів на території Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» працівниками державної лісової охорони ведеться постійний посилений моніторинг стану пожежної безпеки та дотримання законодавства у сфері пожежної безпеки. Не зважаючи на відсутність бюджетного фінансування максимально, власними коштами, здійснюється комплекс першочергових профілактичних та попереджувальних заходів в лісах щодо своєчасного виявлення загорань та їх гасіння.

Так, станом на 01 серпня 20016 року в лісових насадження державного підприємства виявлено та ліквідовано 2 лісові пожежі загальною площею – 0,07 га, збитки від пожеж склали- 1812,00грн , в т.ч. побічні -1812,00 грн. По факту вказаних пожеж всі матеріали були передані до правоохоронних органів.

Крім пожеж на землях лісового фонду, силами відомчої пожежної охорони філіалу виявлено та ліквідовано 2 пожежі (0,6 га) на територіях суміжних користувачів, які створювали загрозу лісовим насадженням.

З початку року проведені наступні профілактичні попереджувальні заходи з охорони лісу від пожеж:

-влаштовано мінералізованих смуг – 2,0 км;
-проведено догляд мінералізованими смугами - 611 км;
-перекрито позапланових доріг -9 шт;
-виставлено наглідної агітації- 9 одиниць;
-розповсюджено друкованої продукції (листівки) -290 шт;
-висвітлено 6 статей в засобах масової інформації, в т.ч. і в мережі інтернет.

Лісова охорона Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» звертається до мешканців і гостей міста й району і нагадує про те, що відповідно до пункту 2 розпоряджень голови Херсонської обласної державної адміністрації від 19.03.2014 р. № 148 «Про посилення охорони лісів від пожеж у 2014-2016 роках» та голови Цюрупинської районної державної адміністрації від 24.03.2014р. №125 заборонено відвідування лісів населенням, заборонено в’їзд до лісу транспортних засобів у період високої пожежної безпеки.

Шановні земляки, просимо вас утриматись від відвідування лісів, а в разі виявлення пожежі або загрози її виникнення, просимо негайно вжити заходів для його гасіння та повідомити лісову охорону зателефонувавши черговому Дослідного лісництва за телефоном: (05542) 2-21-37, в Цюрупинський РВ ГУ УДСНС за телефоном 101, або до поліції 102.

Давайте разом не допустимо пожежі в лісі!