З професійним святом, лісівники! - 17.09.2018 року

З професійним святом, лісівники!

Ліс - ось справжій, живий скарб нашої землі та душа всієї планети. Чи може бути щось прекраснішим за ліс, його чистоту та ранкову тишу, де з трепетом слухаєш шелест листя, де в зелені віковічних крон ховаються лісові таємниці. І знати їх можуть тільки люди, котрі тісно пов’язали своє життя з лісом, не уявляють себе без нього та його могутності. Ліс дає їм силу, надію, віру та натхнення. Такими людьми сьогодні є лісівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА», які у третю неділю вересня святкували своє професійне свято!

До людей, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, які заслуговують глибокої поваги і високого авторитету вже традиційно завітали учні підшефної Олешківської спеціальної загально-освітньої школи I-III ст. Діти щиро вітали лісівників з їх професійним святом – дарували квіти, свої посмішки, вірші та пісні.

Колектив ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» приєднується до привітань на адресу всіх своїх колег, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Зі святом Вас, лісівники!


Підготувала Л.Андрійчук