Ми за чисте довкілля! - 14 квітня 2017 року

Ми за чисте довкілля!

Вже традиційно працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» разом з учнівською молоддю, підприємствами та громадськістю міста Олешки взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та акції «Зробимо Україну чистою разом».

Так, 13 квітня 2017 року, працівники державного підприємтсва провели генеральне прибирання в робочих кабінетах, упорядкували прилеглу до адмінбудівель територію, посадили майже 100 різних дерев та кущів, упорядкували 45 м.кв. газонів в Дендропарку, побілили бардюри.

В цей день, в рамках акції, відвідали Дослідне лісництво і учні Олешківської спеціалізованої школи №2, Цюрупинський професійний ліцей та місцеве ОСББ. Не залишились осторонь і мешканці м.Олешки. Всі дружно наводили порядок у лісі та на узліссі.

У заході взяли участь 68 чоловік, прибрали сміття з узлісся Цюрупинського соснового бору, який є об’єктом природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання. Загальна площа прибраних територій склала – 17,5 га, обсяг вивезених побутових відходій близько 5 м. куб. Дякуємо всім за активну участь!


Підготувала Л.Андрійчук