Зустріч з майбутніми фахівцями - 21.09.2018 року

Зустріч з майбутніми фахівцями

17 вересня після урочистої посвяти першокурсників у Херсонському державному аграрному університеті відбулася зустріч т.в.о. директора ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» Глод О.І. з студентами спеціальності "Лісове господарство", що отримують освіту на кафедрі лісового та садово-паркового господарства факультету рибного господарства та природокористування.

Глод О.І. привітав майбутніх студентів та тих хто вже закінчує свою освітню дорогу в alma mater зі святом посвяти у студенти та Днем працівника лісу. Крім теплих привітальних слів, було обговорено ряд практичних та виробничих питань що виникають в сучасних умовах ведення лісового господарства. Розглянуто особливості ведення лісового господарства на півдні України, особливості селекції деревних порід в умовах зміни клімату, проблем що виникають через виникнення лісових пожеж, коливання рівня ґрунтових вод, впливу шкідників, незаконних рубок та ін.. Та найголовніше - Олександр Іванович запевнив майбутніх фахівців у тому що, не дивлячись на складну фінансову ситуацію галузі, лісівники України кожного року роблять величезний вклад в охорону лісу, розбудову та зміцнення економіки держави та дав відповідь на всі запитання що виникли у допитливої молоді під час розмови.

Важливим є те що в результаті обговорення було отримано справжній двосторонній діалог між теперішнім та майбутніми фахівцями. Це викликає надію на подальше стабільне існування лісової галузі, її розвиток та поновлення кадрів молодими та енергійними лісівниками.


Заст. директора з наук. роботи Тимощук І.В.