У ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» ведеться підготовка до пожежонебезпечного періоду 2019 року - 22.03.2019 року

У ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» ведеться підготовка до пожежонебезпечного періоду 2019 року

Найлютіший ворог лісу – вогонь. Ліс найбільш вразливий у пожежонебезпечний період, який починається відразу після сходу снігового покриву і закінчується пізньої осені з настанням низьких температур і рясних дощів.

З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду 2019 року у ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» проведені такі заходи:

- проведена перевірка стану пункту зосередження пожежного інвентаря та лісової пожежної станції;

- розроблений Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж у Дослідному лісництві;

- Мобілзаційно-оперативний план погоджений з ДП «Олешківське ЛМГ», Костогризівською та Солонцівською сільськими радами, Олешківським РСГУ ДСНС, філією «Олешківська ДЕД», Олешківською міською радою, та затверджений Головою райдержадміністрації.

- розроблена та затверджена інструкція про взаємодію підрозділів відомчої пожежної охорони ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» і пожежно-рятувального підрозділу Олешківського РС ГУ ДСНС України в Херсонській області під час гасіння лісових пожеж;

- створений резервний запас ПММ;

- пожежна техніка та інвентар обслужені та готові до виконання робіт по гасінню лісових пожеж.

Шановні громадяни! Прохання до всіх відвідувачів лісу бути у цей період особливо обережними з вогнем. І пам’ятайте, що необережне і безвідповідальне поводження з вогнем переростає у великомасштабні пожежі, адже вогонь може стати неконтрольованим, що є прямою загрозою для навколишнього середовища. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти наші зелені насадження від вогню.


Інженер лісового господарства Січевська Н. С.