Фотозвіт

Майбутнє лісу в твоїх руках

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні вже десятий рік поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісі в твоїх руках». Цього року вона стартувала у Міжнародний день лісів – 21 березня. Лісівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» щороку активно долучаються до Акції, а цього року вона ще й ювілейна.


У цей день працівники державного підприємства разом із мешканцями міста, школярами, студентами та громадською організацією «Ліс людей» приймали участь в створенні лісових насаджень. У рамках акції у лісі було висаджено 500 сіянців сосни кримської з закритою кореневою системою, 60 саджанців липи, 100 – гледичії. На території комунального закладу Херсонського онкологічного диспансеру та в дендропарку Херсонського державного аграрного університету було висаджено по 30 шт. 3-х річних сіянців сосни кримської з закритою кореневою системою. Спеціалісти Степового філіалу, а саме в.о.головного лісничого Андрійчук Л.М. та лісничий Дослідного лісництва Ткаченко В.Є.провели для дітей уроки знань про ліси, екскурсії по лісовому розсаднику, діти побували в теплицях, на лісопожежній станції, ознайомили їх з особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства, наголосивши, що створення лісів – один з головних пріоритетів діяльності лісівників. Надзвичайно приємно, що з кожним роком кількість охочих взяти участь в Акції зростає.


Шановні земляки! Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево, і нехай воно росте і квітне. І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію нашого міста, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.

 

Л. Андрійчук
В.о. головного лісничого
ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»