У ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!» - 25.02.2019 року

У ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!»

Доброю щорічною традицією спілкування лісівників із громадськістю стала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цього року вона розпочалась 21 березня і триватиме до Дня довкілля, який щороку проводиться в Україні в третю суботу квітню, 20.04.2019 року. Тому, традиційно, колектив ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» залучився до проведення акції і у цьому році.

Головна мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створені лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

В рамках акції, у Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітала учнівська молодь Херсонського центру позашкільної роботи та студенти другого курсу Херсонського аграрного університету, наші незмінні, відповідальні, сумлінні помічники. Молодь, разом із працівниками державної ліової охорони висадили близько 10000 сіянців сосни на площі 2 гектара в урочищі Ближній Карабай. Учні та студенти дуже відповідально поставились до цієї клопіткої роботи, подбали, щоб їхні сіянці були правильно посаджені та гарно прижились.

Акція тільки но розпочалась, тому ми сподіваємось, що до нас приєднається ще багато бажаючих.

Запрошуємо всіх небайдужих, свідомих і відповідальних громадян взяти активну участь у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та проявити усвідомлення важливості природоохоронних питань.

Інженер лісового господарства Січевська Н. С.