Ми розпочали весняну лісокультурну кампанію! - 26.02.2019 року

Ми розпочали весняну лісокультурну кампанію!

Загалом на 2019 рік у ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» запланова посадка лісових культур на площі 10 гектар.

20 лютого 2019 року у ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» розпочата підготовка до весняної лісокультурної кампанії. Працівниками Дослідного лісництва було підготовлено посадковий матеріал сіянців сосни звичайної однорічної.

21 лютого 2019 року в Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітала учнівська молодь Херсонського центру позашкільної роботи. Діти разом з працівниками державної лісової охорони висадили близько 3000 штук сіянців сосни на площі майже 1 гектар в урочищі Ближній Карабай у кварталі 25 Дослідного лісництва.

Перед початком садіння інженер з охорони праці Грохольський В.В. провів для всіх учасників інструктаж з з техніки безпеки, а т.в.о. директора Глод О.І. та лісничий Дослідного лісництва Ткаченко В.Є. провели для дітей майстер-клас по садінню сіянців сосни під мечі Колесова, ознайомили школярів з особливостями ведення лісового господарства.

Ми пишаємось дітьми, які допомагали нам відтворювати ліс, адже штучно створені лісові екосистеми відіграють значну роль в житті мешканців Херсонщини. Сподіваємось, що наступного разу до нас приєднається ще більша кількість волонтерів, адже майбутнє лісу – відповідальність кожного.

Інженер лісового господарства Січевська Н. С.