Майбутнє лісу у твоїх руках! - 28 березня 2017 року

Майбутнє лісу у твоїх руках!

В рамках традиційної Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 24 березня 2017 року в Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітали учні 8-9 класів Херсонських середніх шкіл № 37 та № 16.

Діти разом з працівниками державної лісової охорони, представниками громадських організацій, ЗМІ та місцевих органів виконавчої влади створили 0,5 га лісу в 26 кварталі Дослідного лісництва. Всього працювали – 44 чол., висадили – 2400 шт. 2-х річних сіянців сосни кримської.

Перед початком садіння дерев головний лісничий Андрійчук Л.М. та майстер лісу майстерської дільниці №4 Стецюк В.Б. провели для учасників акції інструктаж з техніки безпеки та показали як правильно садити сіянці сосни під мечі Колесова, ознайомили школярів з особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства, провели пізнавальну екскурсію по урочищу «Ближній Карабай», де у червні 2014 року сталася велика лісова пожежа, яка за декілька годин знищила майже 90 га лісу вказаного підприємства.

Надзвичайно приємно, що з кожним роком кількість охочих взяти участь в акції зростає. Посадивши хоча б одне дерево, хоча б раз відчувши той ніжний шепіт лісу, людина назавжди відчуває свою причетність до стану навколишнього середовища.


Підготувала Л.Андрійчук