Триває операція «Новорічна ялинка» - 25 грудня 2017 року

Триває операція «Новорічна ялинка»

В офісах і крамницях сяють новорічні прикраси, встановлюються святкові ялинки. Незабаром вони з’являться і в більшості осель.

Але чи всі задумуються, скільки років клопіткої роботи потрібно для того, щоб ялинка постояла в будинку кілька днів? А насолоджуватись красою лісу, відпочивати на природі, збирати гриби ми можемо вічно, якщо дбатимемо про його збереження.

Традиційно у ці передноворічні дні державна лісова охорона ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» проводить рейдову роботу щодо попередження незаконних рубок дерев. При виявленні порушників до них будуть застосовуватись штрафні санкції: відповідно до додатку 1 до Постанови КМУ від 23.07.2008р. №664 такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту за незаконне вирубування хвойних дерев віком до 41 року до 10 см в діаметрі в грудні-січні становить 399,27 грн.

Крім того, згідно зі статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення лісопорушники сплачують ще й штраф у розмірі від п’яти до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85-170 грн.).

Закликаємо всіх свідомих жителів району мати громадянську відповідальність за бережливе ставлення до довкілля.

Збережемо ліс для нащадків!!!


Державна лісова охорона

ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»