Зробимо Україну чистою разом! - 23 квітня 2016 року

Зробимо Україну чистою разом!

Не порушуючи щорічні традиції працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» разом з учнівською молоддю та громадськими організаціями міста взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та акції «Зробимо Україну чистою разом».

Так, 23 квітня 2016 року, працівники державного підприємтсва провели генеральне прибирання в робочих кабінетах, упорядкували прилеглу до адмінбудівель територію, посадили 50 різних дерев та кущів, упорядкували 45 м? газонів в дендропарку, побілили дерева та бардюри.

В цей день, в рамках акції, відвідали Дослідне лісництво і члени громадської організації «Ваше Право+», ТОВ «Біофарм», учні Цюрупинської гімназії №1, спеціалізованої школи №2 та №4, вихованці ДЮСША «Золота Нива», Південний округ Чорноморського козацтва. Не залишились осторонь і Цюрупинчане, які мешкать поблизу державного підприємства. Всі дружно наводили порядок у лісі та на узліссі.

У всеукраїнському суботнику, взяли участь 85 чоловік, прибрали сміття з узлісся Цюрупинського соснового бору. Загальна площа прибраних територій склала – 78 га, обсяг вивезених побутових відходій близько 2,5 м. куб.

Підготувала
Л.Андрійчук