Підведення підсумків спільної діяльності

Підведення підсумків спільної діяльності ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та МБФ «Наша Перспектива» за І півріччя та обговорення планів на ІІ півріччя 2018 року

24.07.2018 року в ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» відбулось засідання щодо підведення підсумків спільної діяльності підприємства та Міжнародного благодійного фонду «Наша Перспектива» за І півріччя. Сторони співпрацюють на основі Меморандуму про спільну діяльність підписаного на початку 2018 року.

За участю т.в.о. директора підприємства Глод О.І., заступника директора з наукової роботи Тимощука І.В., президента фонду Капелькіна В.В., директора фонду Дорошенко А.А. та науковців підприємства було обговорено досягнення спільної діяльності за І півріччя 2018 року. Зокрема, підведено підсумки роботи в сфері грантової діяльності, а саме: пошуків грантодавців та спонсорів для виконання міжнародних грантових програм на підприємстві. Проведено аналіз написання грантових заявок для отримання допомоги по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ» Міністерства закордонних справ Японії в сфері проектів «Навколишнє середовище», заявки для отримання фінансування в вигляді Кліматичних Ваучерів від ЄБРР, координатором програми яких виступає громадське об`єднання Greencubator (м. Київ). Також обговорено участь в відкритті програми EU Association Lab – конкурсної програми нових ідей, які покликані надати імпульс для реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що відбулась 12 липня в м. Київ. Протягом інтенсивної п’ятимісячної програми, фахівці з українських міністерств спільно з представниками органів державного управління, бізнесу та громадянського суспільства працюватимуть над новими підходами для її реалізації. На засіданні наголошено про те що концепт та заявку для участі в даній програмі написано на високому науковому та технічному рівні.

Слід зазначити, що ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» вже не перший рік прагне реалізувати себе як виконавця міжнародних грантових програм. В минулому році було подано заявку (спільно з НУБіП) на отримання гранту за назвою «Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020» (дослідження Причорноморського басейну), співвиконавцями якого повинні виступити 5 європейських країн: Греція, Румунія, Молдавія, Болгарія та Україна. На даний момент проект перебуває на стадіях розгляду та затвердження грантодавцем.

Крім обговорення досвіду у спільній роботі ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та МБФ «Наша Перспектива» за перші пів року було заплановано перелік заходів до виконання на друге півріччя. Це, крім спільних заходів з підвищення рівня свідомості у населення щодо культури перебування в лісі, участі в міжнародних семінарах, симпозіумах та тренінгах з отримання грантів, ще й безпосередня розробка проектів для отримання коштів Європейського союзу в таких програмах як Horizon 2020, ERASMUS+ та ін.