«Майбутнє лісу в твоїх руках – 2018»

«Майбутнє лісу в твоїх руках – 2018»

21 березня 2018 року в Міжнародний день лісів в Україні розпочалась щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», основною метою якої є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі та роз’яснення широким колам громадськості важливості створення та охорони лісових насаджень. Акція тривала протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначили 21 квітня.

З надією підвищити екологічну свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь у підростаючого покоління і громадськості та практично затвердити теоретичні знання у студентів-лісівників, до проведення акції в поточному році традиційно залучився і колектив ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА».

Для благоустрою міста біля будинків, дитячих садків, шкіл та на території зупинок громадського транспорту було висаджено більше 700 саджанців лісових та декоративних порід, а саме: 45 лип, 8 ялин, 40 шт. верби, 43 сосни кримської з ЗКС, тополі Торопогрицького – 12 шт., близько 500 шт. саджанців сосни звичайної 2- х річної з ВКС та ін декоративний садивний матеріал. Також проведено озеленення кордонів майстерськіх дільниць №1 та №2 - висаджено 10 лип та 20 гледичій безколючкової форми. Проведено прибирання сміття в лісі та на узліссі - прибрано 27 га лісу та вивезено 4,0 м.куб. побутового сміття.

За ініціативи нашого підприємства учасниками цьогорічної акції стали учні Олешківської ЗОШ № 4 та №2, мешканці ОСББ «Перлина-166», ОСББ «Житлоселище-6», громадська організація «Ваше Право+», студенти та викладачі Херсонського державного аграрного університету, працівники філії «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Скіфія», дитячий та педагогічний колектив Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеню ім. Т.Г.Шевченко, мешканці м.Олешки, Благодійний Фонд «Наша Перспектива», представники громадських організацій, ЗМІ та місцевих органів виконавчої влади.

Загалом в рамках акції було створено 0,2 га лісу, проведено 5 заходів з благоустрою територій, загальна кількість учасників, окрім працівників ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» склала 276 чоловік. Захід було висвітлено в новинах ТРК «Скіфія» (інтерв`ю заст. директора з наукової роботи від 11.04.2018 р.).Сторінка 2 >>>