Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» присвяченого Всесвітньому дню Охорони Праці.

В складі комплексних заходів, присвячених Всесвітньому дню Охорони Праці у ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» було проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». В конкурсі прийняли участь учні Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 та Олешківської спеціальної ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

З керівництвом навчальних закладів було обговорено теми та напрямки робіт, доведено до учнів вимоги що ставляться до проведення конкурсу та терміни його проведення.

Детальніше

Навесні відтворено майже 25 тис. га лісу, - Володимир Бондар

Навесні відтворено майже 25 тис. га лісу, - Володимир Бондар

Під час весняної лісокультурної кампанії відтворено майже 25 тис. га лісів на минулорічних зрубах та створено 1,1 тис. га нових лісів. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

«Державні лісогосподарські підприємства, які належать до сфери управління Держлісагентства, на 10% перевиконали план з висадки лісу на весну. Також завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель вдається досягати якісного природного відновлення лісу», - наголосив Володимир Бондар.

Детальніше

«Майбутнє лісу в твоїх руках – 2018»

«Майбутнє лісу в твоїх руках – 2018»

21 березня 2018 року в Міжнародний день лісів в Україні розпочалась щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», основною метою якої є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі та роз’яснення широким колам громадськості важливості створення та охорони лісових насаджень. Акція тривала протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначили 21 квітня.

Детальніше

Заготівля насіння сосни кримської – 23 березня 2018 року

Заготівля насіння сосни кримської

Лісова пожежа 2014 року знищила постійну лісонасінневу ділянку в Дослідному лісництві ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА».

З метою відновлення постійної лісонасінневої бази філіалу, у лютому 2018 році в генетичному резерваті дослідного лісництва заготовлено 1 кг. насіння з лісових дерев сосни кримської. Передбачається виростити садивний матеріал із закритою кореневою системою з подальшим створенням постійної лісонасінневої ділянки в урочищі «Ближній Карабай» Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА».

Детальніше

Увага! Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018»

Увага! Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018»

З нагоди Міжнародного дня лісу Національне представництво FSC в Україні оголошує конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018». Запрошуємо школярів зі всієї України взяти участь в конкурсі.

Мета конкурсу: Формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого ставлення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.

Детальніше

Підгодівля мисливської фауни в зимовий період - 27 лютого 2018 рок

Підгодівля мисливської фауни в зимовий період

Внаслідок погіршення погодних умов в Україні в мисливських угіддях НДМГ «Нижньодніпровське» єгерською службою проводяться посилені біотехнічні заходи з підгодівлі мисливської фауни в зимовий період. Зокрема, 27-28 лютого зроблено виїзди на стації перебування фазана для викладки кормової суміші. Підгодівля фазана в зимовий період дозволяє зберегти та збільшити популяцію цього цінного мисливського виду.

Детальніше

Почалася підготовка до пожежонебезпечного періоду - 19 лютого 2018 року

Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Ось і закінчується останній місяць зими, сезону напруженої роботи, зокрема підготовки до пожежонебезпечного періоду.

На даний момент в Дослідному лісництві іде напружена робота, підготовка пожежної техніки, пожежного інвентарю та інструментів. Окрім цього проводяться навчання по пожежно-технічному мінімуму.

Детальніше

Триває операція «Новорічна ялинка» - 25 грудня 2017 року

Триває операція «Новорічна ялинка»

В офісах і крамницях сяють новорічні прикраси, встановлюються святкові ялинки. Незабаром вони з’являться і в більшості осель.

Але чи всі задумуються, скільки років клопіткої роботи потрібно для того, щоб ялинка постояла в будинку кілька днів? А насолоджуватись красою лісу, відпочивати на природі, збирати гриби ми можемо вічно, якщо дбатимемо про його збереження.

Детальніше

До 90-річчя державного підприємства "Степовий філіал УКРНДІЛГА"!

ДО 90-РІЧЧЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СТЕПОВИЙ ФІЛІАЛ УКРНДІЛГА»!


Per aspera ad astra

1 жовтня 2017 року виповнилось 90 років з початку діяльності установи створеної для того щоб науковими методами приборкати Нижньодніпровські піски, захистити населення від піщаних бурь та покращити кліматичні характеристики регіону.

Детальніше

Ми за чисте довкілля! - 14 квітня 2017 року

Ми за чисте довкілля!

Вже традиційно працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» разом з учнівською молоддю, підприємствами та громадськістю міста Олешки взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та акції «Зробимо Україну чистою разом».

Так, 13 квітня 2017 року, працівники державного підприємтсва провели генеральне прибирання в робочих кабінетах, упорядкували прилеглу до адмінбудівель територію, посадили майже 100 різних дерев та кущів, упорядкували 45 м.кв. газонів в Дендропарку, побілили бардюри.

Детальніше

Увага! Розпочався пожежонебезпечний період у лісі - 11 квітня 2017 року

Увага! Розпочався пожежонебезпечний період у лісі

З 1 квітня 2017 року в лісах Херсонщини розпочався період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси, які межують з населеними пунктами.

Державна лісова охорона ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у лісах, що може застерегти від трагічних наслідків.

Детальніше

Ми садилим ліс! - 11 квітня 2017 року

Ми садилим ліс!

Майже 40 учнів Херсонського центру позашкільної підготовки взяли участь у заходах, приурочених до Всеукраїнської акції з висадки лісу.

Захід проводився 23 березня і включав у себе висадку сіянців сосни кримської для доповнення лісових культур..

Детальніше

Майбутнє лісу у твоїх руках! - 28 березня 2017 року

Майбутнє лісу у твоїх руках!

В рамках традиційної Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 24 березня 2017 року в Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітали учні 8-9 класів Херсонських середніх шкіл № 37 та № 16.

Діти разом з працівниками державної лісової охорони, представниками громадських організацій, ЗМІ та місцевих органів виконавчої влади створили 0,5 га лісу в 26 кварталі Дослідного лісництва. Всього працювали – 44 чол., висадили – 2400 шт. 2-х річних сіянців сосни кримської.

Детальніше

Реалізуємо садивний матеріал - 12 березня 2017 року

Реалізуємо садивний матеріал

Державне підприємство "Степовий філіал УкрНДІЛГА" реалізує садивний матеріал для створення і відновлення хвойних лісових культур та декоративний садивний матеріал хвойних, листяних та чагарникових рослин.

В наявності сіянці сосни кримської різного віку з відкритою та закритою кореневою системою, однорічні сіянці сосни звичайної, саджанці липи, ялини звичайної, гледичії безколючкової форми, каштану. Чекають на своїх покупців: софора, калина, самшит різного віку, іва Мацудана, ялівець, будлея, бруслина, магонія, пузироплідник, хеномеліс, барбарис, керія, вейгела, форзиція, красуня лаванда та багато інших рослин.

Детальніше

Проведено атестацію працівників державної лісової охорони - 21 лютого 2017 року

Проведено атестацію працівників державної лісової охорони

У зв’язку з прийняттям КМУ постанови від 26.10.2016 року №756 «Про внесення змін до постанов КМУ від 27 липня 1995 року №555 і від 12 травня 2007 року №724, якою затверджено нову редакцію Санітарних правил в лісах України та на виконання наказів директора ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» від 06.12.2016р. № 26-К «Про атестацію працівників ДЛО» та від 06.12.2016р. № 27-К «Про навчання працівників ДЛО» 6- 8 лютого 2017 року на підприємстві було проведено навчання та атестацію працівників державної лісової охорони.

Детальніше

Охорона новорічних ялинок - 6 грудня 2016 року

Охорона новорічних ялинок

Хоч до Новорічних свят ще майже місяць - працівники лісової охорони державного підприємства «Степовий філіал УкрНДІЛГА» вже розпочали посилену охорону хвойних лісових насаджень.

Так, з метою охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування в передноворічний період, з 1 грудня 2016 року введено посилений режим охорони новорічних ялинок. Силами державної лісової охорони Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та працівників Цюрупинського відділення поліції проводиться постійна рейдова робота в лісових масивах, створені тимчасові пости на дорогах.

Детальніше

Не допустимо пожежі в лісі - 15 серпня 2016 року

Не допустимо пожежі в лісі

В зв`язку з підвищенням температури повітря та класу пожежної безпеки в лісах Херсонщини, з метою підвищення ефективності протипожежних заходів на території Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» працівниками державної лісової охорони ведеться постійний посилений моніторинг стану пожежної безпеки та дотримання законодавства у сфері пожежної безпеки. Не зважаючи на відсутність бюджетного фінансування максимально, власними коштами, здійснюється комплекс першочергових профілактичних та попереджувальних заходів в лісах щодо своєчасного виявлення загорань та їх гасіння.

Так, станом на 01 серпня 20016 року в лісових насадження державного підприємства виявлено та ліквідовано 2 лісові пожежі загальною площею – 0,07 га , збитки від пожеж склали- 1812,00грн , в т.ч. побічні -1812,00 грн. По факту вказаних пожеж всі матеріали були передані до правоохоронних органів.

Детальніше