Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Увага! Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018»

Увага! Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018»

З нагоди Міжнародного дня лісу Національне представництво FSC в Україні оголошує конкурс малюнків «Ліси поруч з нами – 2018». Запрошуємо школярів зі всієї України взяти участь в конкурсі.

Мета конкурсу: Формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого ставлення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.

Детальніше

Підгодівля мисливської фауни в зимовий період - 27 лютого 2018 рок

Підгодівля мисливської фауни в зимовий період

Внаслідок погіршення погодних умов в Україні в мисливських угіддях НДМГ «Нижньодніпровське» єгерською службою проводяться посилені біотехнічні заходи з підгодівлі мисливської фауни в зимовий період. Зокрема, 27-28 лютого зроблено виїзди на стації перебування фазана для викладки кормової суміші. Підгодівля фазана в зимовий період дозволяє зберегти та збільшити популяцію цього цінного мисливського виду.

Детальніше

Почалася підготовка до пожежонебезпечного періоду - 19 лютого 2018 року

Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Ось і закінчується останній місяць зими, сезону напруженої роботи, зокрема підготовки до пожежонебезпечного періоду.

На даний момент в Дослідному лісництві іде напружена робота, підготовка пожежної техніки, пожежного інвентарю та інструментів. Окрім цього проводяться навчання по пожежно-технічному мінімуму.

Детальніше

Триває операція «Новорічна ялинка» - 25 грудня 2017 року

Триває операція «Новорічна ялинка»

В офісах і крамницях сяють новорічні прикраси, встановлюються святкові ялинки. Незабаром вони з’являться і в більшості осель.

Але чи всі задумуються, скільки років клопіткої роботи потрібно для того, щоб ялинка постояла в будинку кілька днів? А насолоджуватись красою лісу, відпочивати на природі, збирати гриби ми можемо вічно, якщо дбатимемо про його збереження.

Детальніше

До 90-річчя державного підприємства "Степовий філіал УКРНДІЛГА"!

ДО 90-РІЧЧЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СТЕПОВИЙ ФІЛІАЛ УКРНДІЛГА»!


Per aspera ad astra

1 жовтня 2017 року виповнилось 90 років з початку діяльності установи створеної для того щоб науковими методами приборкати Нижньодніпровські піски, захистити населення від піщаних бурь та покращити кліматичні характеристики регіону.

Детальніше

Ми за чисте довкілля! - 14 квітня 2017 року

Ми за чисте довкілля!

Вже традиційно працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» разом з учнівською молоддю, підприємствами та громадськістю міста Олешки взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та акції «Зробимо Україну чистою разом».

Так, 13 квітня 2017 року, працівники державного підприємтсва провели генеральне прибирання в робочих кабінетах, упорядкували прилеглу до адмінбудівель територію, посадили майже 100 різних дерев та кущів, упорядкували 45 м.кв. газонів в Дендропарку, побілили бардюри.

Детальніше

Увага! Розпочався пожежонебезпечний період у лісі - 11 квітня 2017 року

Увага! Розпочався пожежонебезпечний період у лісі

З 1 квітня 2017 року в лісах Херсонщини розпочався період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси, які межують з населеними пунктами.

Державна лісова охорона ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у лісах, що може застерегти від трагічних наслідків.

Детальніше

Ми садилим ліс! - 11 квітня 2017 року

Ми садилим ліс!

Майже 40 учнів Херсонського центру позашкільної підготовки взяли участь у заходах, приурочених до Всеукраїнської акції з висадки лісу.

Захід проводився 23 березня і включав у себе висадку сіянців сосни кримської для доповнення лісових культур..

Детальніше

Майбутнє лісу у твоїх руках! - 28 березня 2017 року

Майбутнє лісу у твоїх руках!

В рамках традиційної Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 24 березня 2017 року в Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітали учні 8-9 класів Херсонських середніх шкіл № 37 та № 16.

Діти разом з працівниками державної лісової охорони, представниками громадських організацій, ЗМІ та місцевих органів виконавчої влади створили 0,5 га лісу в 26 кварталі Дослідного лісництва. Всього працювали – 44 чол., висадили – 2400 шт. 2-х річних сіянців сосни кримської.

Детальніше

Реалізуємо садивний матеріал - 12 березня 2017 року

Реалізуємо садивний матеріал

Державне підприємство "Степовий філіал УкрНДІЛГА" реалізує садивний матеріал для створення і відновлення хвойних лісових культур та декоративний садивний матеріал хвойних, листяних та чагарникових рослин.

В наявності сіянці сосни кримської різного віку з відкритою та закритою кореневою системою, однорічні сіянці сосни звичайної, саджанці липи, ялини звичайної, гледичії безколючкової форми, каштану. Чекають на своїх покупців: софора, калина, самшит різного віку, іва Мацудана, ялівець, будлея, бруслина, магонія, пузироплідник, хеномеліс, барбарис, керія, вейгела, форзиція, красуня лаванда та багато інших рослин.

Детальніше

Проведено атестацію працівників державної лісової охорони - 21 лютого 2017 року

Проведено атестацію працівників державної лісової охорони

У зв’язку з прийняттям КМУ постанови від 26.10.2016 року №756 «Про внесення змін до постанов КМУ від 27 липня 1995 року №555 і від 12 травня 2007 року №724, якою затверджено нову редакцію Санітарних правил в лісах України та на виконання наказів директора ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» від 06.12.2016р. № 26-К «Про атестацію працівників ДЛО» та від 06.12.2016р. № 27-К «Про навчання працівників ДЛО» 6- 8 лютого 2017 року на підприємстві було проведено навчання та атестацію працівників державної лісової охорони.

Детальніше

Охорона новорічних ялинок - 6 грудня 2016 року

Охорона новорічних ялинок

Хоч до Новорічних свят ще майже місяць - працівники лісової охорони державного підприємства «Степовий філіал УкрНДІЛГА» вже розпочали посилену охорону хвойних лісових насаджень.

Так, з метою охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування в передноворічний період, з 1 грудня 2016 року введено посилений режим охорони новорічних ялинок. Силами державної лісової охорони Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та працівників Цюрупинського відділення поліції проводиться постійна рейдова робота в лісових масивах, створені тимчасові пости на дорогах.

Детальніше

Не допустимо пожежі в лісі - 15 серпня 2016 року

Не допустимо пожежі в лісі

В зв`язку з підвищенням температури повітря та класу пожежної безпеки в лісах Херсонщини, з метою підвищення ефективності протипожежних заходів на території Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» працівниками державної лісової охорони ведеться постійний посилений моніторинг стану пожежної безпеки та дотримання законодавства у сфері пожежної безпеки. Не зважаючи на відсутність бюджетного фінансування максимально, власними коштами, здійснюється комплекс першочергових профілактичних та попереджувальних заходів в лісах щодо своєчасного виявлення загорань та їх гасіння.

Так, станом на 01 серпня 20016 року в лісових насадження державного підприємства виявлено та ліквідовано 2 лісові пожежі загальною площею – 0,07 га , збитки від пожеж склали- 1812,00грн , в т.ч. побічні -1812,00 грн. По факту вказаних пожеж всі матеріали були передані до правоохоронних органів.

Детальніше