Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

В лісах триває пожежонебезпечний період
пожежонебезпечний період

В лісах триває пожежонебезпечний період

Спекотні літні дні вже залишились позаду, але погода ще радує нас теплом, а тому працівники державної лісової охорони ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» продовжують пильнувати за безпекою у лісових насадженнях.

Державне підприємство забезпечує належний рівень захисту лісів від пожеж, виконуються всі заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи. З початку року в лісах Дослідного лісництва виникло 2 лісові пожежі на площі - 0,05 га, які завдали збитків на суму 0,4 тис. грн. Для того, щоб не допустити розповсюдження пожеж на значні території та запобігти їх виникненню, підприємством було створено 2,0 км нових мінералізованих смуг та проведено догляди за мінсмугами та протипожежними розривами протяжності – 916,1 км. Крім того, було перекрито 9 позапланових доріг в лісові масиви, встановлено 15 одиниць наглядної агітації та роздано близько 500 шт. інформаційних листівок на протипожежну тематику. Працівники державної лісової охорони постійно проводять роз’яснювальну роботу з громадянами на протипожежну тематику, адже всі цьогорічні випадки виникнення лісових пожеж виникли саме з вини населення.

Детальніше

День державного прапора України
прапор

Працівники ДП «Степовий філіал УкрнДілга» ВШАНУВАЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» також вшанували цей урочистий день. На фасаді центральної садиби підприємства та у Дослідному лісництві відбулося підняття Державного Прапора України.

У заході взяли участь керівництво підприємства, наукові співробітники, працівники державної лісової охорони та робітники Дослідного лісництва.

- Державний Прапор України є оберегом українського народу, символом єдності та мужності нації, - зазначив директор державного підприємства Шевчук Віктор Васильович.

Детальніше

Фестиваль науки у форматі круглого столу 29 травня 2015 року
Круглий стіл

Круглий стіл

Професійне свято працівників науки встановлене Указом Президента № 145 від 14 лютого 1997 року на підтримку ініціативи видатних вчених, наукових установ, а також професійних спілок науковців. За ініціативою науковців Чорноморського біосферного заповідника в цьому році вирішили провести черговий фестиваль науки у форматі круглого столу.

(фото з http://www.bsbr.ks.ua/uk/news/bsbrnews/62-festival)

Круглий стіл відбувся в заповіднику 29 травня 2015 року. Були запрошені колеги-науковці з Херсонської гідробіологічної станції НАН України (директор С. В. Овечко), ДП «Степовий ім. В. М. Виноградова філіал УкрНДІЛГА» (директор В. В. Шевчук, заст. директора з НДР С. В. Назаренко, зав. сектору мисливствознавства І. М. Шейгас), Південна державна сільськогосподарська дослідна станція ІВПіМ НААН України (директор В. А. Лимар, заступник директора з наукової роботи О. С. Шабля). В роботі круглого столу взяли участь всі наукові співробітники Чорноморського біосферного заповідника Національної академії наук України.

Детальніше

Питання лісової ентомології на міжнародній науково-практичній конференції
Питання лісової ентомології на міжнародній науково-практичній конференції

Питання лісової ентомології на міжнародній науково-практичній конференції «Фундаментальні та прикладні дослідження в зоології»

21 травня 2015 року у Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва відбулася міжнародна науково-практична конференція «Фундаментальні та прикладні дослідження в зоології»,присвячена 175-річчю кафедри зоології та ентомології цього ВНЗ.

Конференція правомірно є міжнародною, оскільки у ній взяли участь представники не тільки з різних наукових і навчальних закладів України, але також Республіки Білорусь (м. Мінськ). Колеги з Інституту захисту рослин, Державного технологічного університету Білорусі надіслали 5 тез, а С. В. Бойко взяла участь у конференції особисто. Вона розповіла про структуру та напрями досліджень з питань захисту рослин, а також висвітлила особливості поширення шкідників зернових культур у регіоні її досліджень.

Детальніше

Зустріч з туристами
Зустріч з туристами

Зустріч з туристами

З 15 по 17 травня 2015 року, відповідно до наказів управління освіти і науки Херсонської ОДА, на території Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» в урочищі «Ближній Карабай» проводився другий етап Чемпіонату серед юніорів з пішохідного туризму в Херсонській області та зліт юних туристів-краєзнавців, де близько 200 учасників продемонстрували знання з історії рідної України, туристську майстерність та спортивні досягнення.

Метою проведення чемпіонату була популярізація здорового способу життя та пропаганди спортивного туризму серед дітей, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління почуття любові до рідної землі та шанобливого ставлення до природи.

Детальніше

Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11