Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Школа безпеки - 23 травня 2016 року

Школа безпеки

З 15 по 17 травня 2016 року на території Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» в урочищі «Ближній Карабай» проходили фінальні змагання військово-патріотичної гри «Випробування 2016», організатором якої вже традиційно є Центр позашкільного виховання Херсонська міськради.

У змаганнях взяли участь найкращі команди з дев`яти навчальних закладів Херсону, загальна кількість учасників - близько 100 учнів 7-11 класів. Змагання проходили при взаємодії з військовослужбовцями оперативно-тактичного групування «Південь».

Діти змагались у військово-прикладних та туристичних навичках на місцевості, стріляли з пневматичної зброї, вміло користувалися раціями в конкурсі радистів аварійного зв`язку, надавали першу медичну допомогу, орієнтувались у місцевості, розбирали та складали АК, шукали на полі міни та інше, а під час проведення конкурсу «Школа безпеки» продемонстрували навики у пожежно-прикладному спорті з використанням засобів захисту.

Детальніше

Бережіть ліс від вогню! - 20 травня 2016 року

Бережіть ліс від вогню!

З настанням теплої погоди дуже природним є бажання відпочити у лісі, позбирати грибів. Але нерідко з наслідками такого відпочинку на природі доводиться боротися лісовій охороні та пожежним бійцям. Перебуваючи на лоні природи люди частенько забувають про правила поведінки у лісі. Адже, як показує практика, легковажно розпалені багаття, кинуті недопалки, спалення побутового сміття та сухої трави поблизу лісу призводять до того, що в першу чергу знищуються чималі площі зелених насаджень. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. Лісові пожежі знищують дерева і чагарники, гине флора і фауна, знижуються захисні, водоохоронні й інші корисні властивості лісу, що наносить великі матеріальні збитки. Крім того, лісові пожежі становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я людини. Адже необережне поводження з вогнем в лісі та коло нього, може призвести до непоправного лиха, втрати значної кількості лісу – нашого “зеленого друга”.

Детальніше

Зробимо Україну чистою разом! - 23 квітня 2016 року

Зробимо Україну чистою разом!

Не порушуючи щорічні традиції працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» разом з учнівською молоддю та громадськими організаціями міста взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та акції «Зробимо Україну чистою разом».

Так, 23 квітня 2016 року, працівники державного підприємтсва провели генеральне прибирання в робочих кабінетах, упорядкували прилеглу до адмінбудівель територію, посадили 50 різних дерев та кущів, упорядкували 45 м? газонів в дендропарку, побілили дерева та бардюри.

В цей день, в рамках акції, відвідали Дослідне лісництво і члени громадської організації «Ваше Право+», ТОВ «Біофарм», учні Цюрупинської гімназії №1, спеціалізованої школи №2 та №4, вихованці ДЮСША «Золота Нива», Південний округ Чорноморського козацтва. Не залишились осторонь і Цюрупинчане, які мешкать поблизу державного підприємства. Всі дружно наводили порядок у лісі та на узліссі.

Детальніше

Лісівники Херсонщини вийшли на мітинг через відсутність фінансування галузі

Лісівники Херсонщини вийшли на мітинг через відсутність фінансування галузі

В середу 19 квітня за ініціативи профспілки працівників лісового господарства в Херсоні перед будівлею ОДА відбувся мітинг основним гаслом якого постало питання збереження лісової галузі півдня України. На мітингу були присутні як голови профспілкових організацій лісомисливських підприємств Херсонської області так і працівники та ветерани галузі. Також підтримати лісівників прийшли небайдужі до сьогоденних проблем ведення лісового господарства херсонці та мешканці області. Фундаментальною проблемою що змусила вийти лісівників захищати майбутнє лісу стали зміни у законодавстві, яким регулюється діяльність лісових господарств, через відсутність бюджетного фінансування яких, їх працівники залишились без заробітної платні та вимушені перебувати у відпустках. Звільнено близько 25 %  працівників (200 осіб). 358 працівників з 600 вимушені працювати за скороченим графіком від 2 до 5 годин.

«На даний момент через тотальну нестачу фінансування у нас немає можливості забезпечити повноцінну роботу лісопожежних станцій та лісової охорони, яка виявляє пожежі. З 450 працює лише 45 працівників», – зазначає Марія Глод,  голова Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Детальніше

За чисте довкілля! - 20.04.2016р.

За чисте довкілля

Для забезпечення екологічного благополуччя мешканців Цюрупинська та для збереження зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в лісових масивах Дослідного лісництва 17 квітня 2016 року, в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Херсонські волонтери, громадські організації та працівниками Цюрупинського РВ УДСНС України разом з державною лісовою охороною ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» приймали участь у трудовому десанті по прибиранню побутового сміття з лісу та узлісся.

Загальними зусиллями від побутового смяття було очищено 49 га територій заповідного урочища місцевого значення «Цюрупинський сосновий бір», яке залишили після себе відвідувачі лісу. Вивезено на сміттєзвалище -2,1 м куб. сміття.


Детальніше

Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11