Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Ми за чисте довкілля - 25 квітня 2015 року
Ми за чисте довкілля - 25 квітня 2015 року

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Вже традиційно працівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» разом з учнівською молоддю та громадськими організаціями міста взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Так, 25 квітня 2015 року, в рамках акції відвідали Дослідне лісництво учні Цюрупинської гімназії №1, спеціалізованих шкіл №2 та №4, вихованці ДЮСША «Золота Нива», члени ГО «Ваше Право+», Південний округ Чорноморського козацтва, не залишились осторонь і Цюрупинчане, які мешкать поблизу лісництва державного підприємства. У всеукраїнському суботнику, взяли участь 114 чоловік.Детальніше

Конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс»
Конкурс дитячого малюнку «Людина та ліс»

Конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс»

З ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України за підтримки Міністерства освіти та науки України з метою підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини 21 квітня 2015 року ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» на базі 1-4 класів підшефної Цюрупинської спеціалізованої школи I-III ст.№ 2 в рамках 10-ї ювілейної Акції «Майбутне лісу в твоїх руках» проведено конкурс на кращий малюнок за темою «Людина та ліс». В конкурсі прийняли участь 102 школяра.

Всі малюнки були розглянуті конкурсною комісією та визначені переможці.Детальніше

Основна діяльність за 2013-2014рр.

Основна діяльність ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» за 2013-2014рр.

Основною метою діяльності підприємства є розробка наукових засад сталого розвитку лісового господарства та агролісомеліоративного виробництва в Степовій зоні України, спрямованих на підвищення стійкості та ступеню реалізації цільових функцій усіх категорій лісових насаджень в цій зоні; проведення наукових досліджень в цих сферах та впровадження досягнень лісової науки в практику; покращення екологічного стану довкілля; отримання прибутку від зайняття господарською діяльністю.

Детальніше

Майбутнє лісу в твоїх руках
Майбутнє лісу в твоїх руках

Майбутнє лісу в твоїх руках

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні вже десятий рік поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісі в твоїх руках». Цього року вона стартувала у Міжнародний день лісів – 21 березня. Лісівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» щороку активно долучаються до Акції, а цього року вона ще й ювілейна.

У цей день працівники державного підприємства разом із мешканцями міста, школярами, студентами та громадською організацією «Ліс людей» приймали участь в створенні лісових насаджень. У рамках акції у лісі було висаджено 500 сіянців сосни кримської з закритою кореневою системою, 60 саджанців липи, 100 – гледичії.

Детальніше

Щоб людина не воювала з природою
Вісник Олешшя

Щоб людина не воювала з природою

Директор Степового філіалу УкрНДІЛГА Віктор Шевчук повіз нас в «гості» до своїх сосонок. Їх він минулого вихідного висадив разом з колективом наукового закладу. На колишньому згарищі закладено чотири нові науково-виробничі досліди.

А перед цим директор дав інтерв’ю «ВО». Причиною для нього послужив старт на Херсонщині, і зокрема в нашому районі, дивної ініціативи.

Вікторе Васильовичу, якийсь оргкомітет «Ліс людей» з протидії начебто незаконним вирубкам лісу проводить акції, перекриває дороги, чимало інформації з приводу цього «вкинули» в ЗМІ, в інтернет – ліси вирубуються безконтрольно і таке інше. Що б ви сказали з приводу цього? Яка ваша думка, як фахівця, науковця?


Детальніше

Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11