Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Триває операція «Новорічна ялинка»
Новорічна ялинка

Триває операція «Новорічна ялинка»

З метою посилення охорони лісових насаджень від самовільної заготівлі новорічних ялинок введено посилений режим охорони лісових хвойних насаджень.

Силами державної лісової охорони Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» в лісових масивах постійно проводиться рейдова робота, створені тимчасові пости на дорогах.

Лісопорушники будуть притягнуті до відповідальності у встановленому законом порядку. Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від п`яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн.) і на посадових осіб – від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (119-204 грн. ).

Детальніше

З професійним святом, лісівники!
Урок біології

З професійним святом, лісівники!

Ліс - ось справжій, живий скарб нашої землі та душа всієї планети. Чи може бути щось прекраснішим за ліс, його чистоту та ранкову тишу, де з трепетом слухаєш шелест листя, де в зелені віковічних крон ховаються лісові таємниці. І знати їх можуть тільки люди, котрі тісно пов’язали своє життя з лісом, не уявляють себе без нього та його могутності. Ліс дає їм силу, надію, віру та натхнення. Такими людьми сьогодні є лісівники ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА», які у третю неділю вересня святкували своє професійне свято!

До людей, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, які заслуговують глибокої поваги і високого авторитету завітали вихованці Цюрупинської школи-інтернату та дитячий танцювальний колектив «Фантазія». Діти щиро вітали лісівників з їх професійним святом.

Детальніше

Урок біології
Урок біології

Урок біології

Днями на території розсадника Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» в.о. головного лісничого Л.М.Андрійчук провела урок біології для учнів 7-Б класу Цюрупинської спеціалізованої школи I-III ст. №4.

Дітям продемонстровано процес заготівлі насіння сосни, показали садивний матеріал хвойних лісових порід та сіянці декоративних порід, які лісівники вирощують в лісовому розсаднику для відновлення лісу та озеленення міста. Обговорили і актуальні проблеми екологічної та пожежної ситуації в лісах, провели екскурсії у лісовому розсаднику, лісопожежній станції та ознайомили школярів з особливостями вирощування лісів і ведення лісового господарства, наголошуючи, що створення лісів – один з найважливіших приоритетів діяльності лісівників.

Детальніше

Збережемо ліс від вогню!
Збережемо ліс від вогню!

Збережемо ліс від вогню!

Шановні жителі міста та району! З настанням теплої погоди дуже природним є бажання відпочити у лісі, але нерідко з наслідками такого відпочинку на природі доводиться боротися лісовій. Перебуваючи на лоні природи люди частенько забувають про правила поведінки у лісі. Адже, як показує практика, легковажно розпалені багаття, кинуті недопалки, спалення побутового сміття та сухої трави поблизу лісу призводять до того, що в першу чергу знищуються чималі площі зелених насаджень. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. Лісові пожежі знищують дерева і чагарники, гине флора і фауна, знижуються захисні, водоохоронні й інші корисні властивості лісу, що наносить великі матеріальні збитки. Крім того, лісові пожежі становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я людини. Адже необережне поводження з вогнем в лісі та коло нього, може призвести до непоправного лиха, втрати значної кількості лісу – нашого “зеленого друга”.

Детальніше

Увага! В лісових насадженнях надзвичайна пожежна небезпека!
Увага! В лісових насадженнях надзвичайна пожежна небезпека!

Увага! В лісових насадженнях надзвичайна пожежна небезпека!

В зв`язку з підвищенням температури повітря та сухою вітряною погодою різко зросла небезпека виникнення лісових пожеж. В нашому регіоні рівень пожежної небезпеки в лісах зріс до п’ятого класу (надзвичайна пожежна небезпека). Тому, згідно Правил пожежної безпеки в лісах України (ППБ), заборонено відвідування населенням хвойних насаджень, бо легковажно розпалені багаття чи кинутий недопалок може призвести до непоправного лиха, втрати значної кількості лісу – нашого “зеленого друга”. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто, крім того, лісові пожежі становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я людей. Пам`ятайте, що згідно з законодавством, порушення вимог пожежної небезпеки в лісах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.

Детальніше

Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11