Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Ми – за чисте довкілля! - 20 ківтня 2013 року

Ми – за чисте довкілля! - 20 ківтня 2013 року

Вже традиційно, у рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля", 20 квітня цього року було організовано День благоустрою територій ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА». У всеукраїнському суботнику, взяли участь 41 чоловік з числа працівників філіалу. Посадили на прилеглій території 45 різних дерев 10 кущів роз Упорядкували 0,012 га газонів в дендропарку, побілили дерева та бардюри. Загальна площа прибраних територій склала - 4,1 га

Детальніше

Пожежі в лісах (надзвичайна пожежна небезпека)

Пожежі в лісах

В зв'язку з підвищенням температури повітря та сухою вітряною погодою різко зросла небезпека виникнення лісових пожеж. В нашому регіоні рівень пожежної небезпеки в лісах зріс до п’ятого класу (надзвичайна пожежна небезпека).

Підрозділ лісової пожежної станції ДП «Степовий ім. В.М. Виноградова філіал УкрНДІЛГА» переведений на посилений режим несення охорони лісів.

Детальніше

Не допустимо пожежі в лісі

Не допустимо пожежі в лісі

30 квітня в зв'язку з оголошенням в Херсонській області надзвичайно високої (5 клас) пожежної небезпеки директор ДП “Степовий ім. В.М. Виноградова філіал УкрНДІЛГА” В.В.Шевчук у Дослідному лісництві провів термінову нараду з працівниками державної лісової охорони.

Директор наголосив, що на сьогодення головним завданням працівників державної лісової охорони є охорона лісів від пожеж. У лісі, зокрема в суху погоду, слід суворо дотримуватись протипожежних правил, а при 5 класі, згідно Правил пожежної безпеки в лісах України взагалі заборонено відвідування населенням хвойних насаджень. Легковажно розпалені багаття, кинуті недопалки, спалення побутового сміття та сухої трави поблизу лісу може призвести до непоправного лиха, втрати лісу – нашого “зеленого друга”. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто, крім того, лісові пожежі становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я людей.

Детальніше

Конкурс малюнку на тему: «Людина та ліс»

Конкурс малюнку на тему: «Людина та ліс»

З ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України за підтримки Міністерства освіти та науки України з метою підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини 22 квітня 2013 року ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» на базі 1-4 класів підшефної Цюрупинської спеціалізованої школи I-III ст.№ 2 в рамках Акції «Майбутне лісу в твоїх руках» проведено конкурс на кращий малюнок за темою «Людина та ліс». В конкурсі прийняли участь 42 школяра.

Всі малюнки були розглянуті конкурсною комісією та визначені переможці.

Комісія вирішила:
1. Визначити переможцем конкурсу дитячого малюнку на тему «Людина та ліс» - Терлецьку Ганну, ученицю 1-Б класу.
2. Друге місце надали Слон Дар`ї – учениці 3-В класу.

Детальніше

Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11