Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Майбутнє лісу у твоїх руках!

З 21 березня розпочата традиційна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», що триватиме по всіх регіонах України до 20 квітня. Метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

В рамках акції 12 квітня цього року в Дослідне лісництво ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітали учні підшефної Цюрупинської спеціалізованої школи I-III ст. № 2. Діти побачили як висівається насіння сосни у розсаднику, побували в теплицях, на лісопожежній станції. Лісівники ознайомили школярів з особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства, провели пізнавальну екскурсію в заповідному урочищі місцевого значення «Цюрупинський сосновий бір», на території якого школяри власноруч висадили близько 300 однорічних сіянців гледичії. Та найбільше вразила дітей демонстрація роботи пожежного автомобіля.

Детальніше

Прибирання побутового сміття у Цюрупинському лісі.

Діти – за чисте довкілля! Акція від 10.04.2013р.

В рамках проведення всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» 10 квітня 2013 року працівники державної лісової охорони Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» завітали до вихованців Цюрупинського дошкільного навчального закладу садочка №6.

Діти разом з вихователями висадили на території дитячого закладу 20 дерев берез та каштану, прийняли участь у бесіді про важливість чистоти навколо себе та збереження природи.

Природа – не тільки джерело здоров'я і радості, краси людської душі. Вона — наш вірний друг, неоціненне багатство. Природа вимагає від людей любові та поваги, турботи і бережливого ставлення. Берегти природу – означає берегти Батьківщину.

Детальніше

Прибирання побутового сміття у Цюрупинському лісі.

За чисте довкілля! Всеукраїнська акція - 09.04.2013р.

Вже традиційно учнівська молодь разом з державною лісовою охороною ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» приймає участь у трудовому десанті по прибиранню побутового сміття у лісі.

Так, 09 квітня 2013 року, в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відвідали Дослідне лісництво філіалу учні 7-А класу Цюрупинської спеціалізованої школи I-III ст. № 2.

Діти взяли участь в екологічному десанті по очищенню території заповідного урочища місцевого значення «Цюрупинський сосновий бір» від побутового смяття, яке подекуди залишають після себе відвідувачі лісу.

Акція проводилась з метою забезпечення утримання територій лісових масивів у належному стані.

Детальніше

Ми - за чистоту!

Ми - за чисте довкілля!

Державна лісова охорона ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» для недопущення засмічення лісових масивів побутовим сміттям приділяє велику увагу роз`яснювальній роботі з населенням міста, постійно проводяться лекції і бесіди і на протипожежну тематику. Так, 12 жовтня 2011 року, в рамках акції «Молодь доводить: ми – за чистоту в нашому житті!» відвідали Дослідне лісництво філіалу 27 вихованців комунального закладу «Цюрупинський дитячий будинок» Херсонської обласної ради. Фахівці філіалу, а саме помічник лісничого Кравченко В.Б. та майстрер лісу Ярьоменко В.М. обговорили з дітьми актуальні проблеми екологічної та пожежної ситуації в лісах, провели екскурсії у лісовому розсаднику, лісопожежній станції та ознайомили з особливостями вирощування лісів і ведення лісового господарства, наголошуючи, що створення лісів – один з  найважливіших приоритетів діяльності лісівників.

Екскурсоводи розповіли дітям як  працює лісова охорона та  як важливо чоловіку знати правила поведінки у лісі.

Детальніше

Тематичний план на 2010-2014 рр.
При формуванні Тематичного плану науково-дослідних робіт Держкомлісгоспу на 2010-2014 рр. Конкурсною комісією розглянуто пропозиції підвідомчих підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів Держкомлісгоспу щодо пріоритетних напрямів наукових досліджень і потреби у конкретних наукових розробках, необхідних для забезпечення діяльності та вирішення проблем галузі, та проведено конкурсний відбір зазначених пропозицій у три етапи. Наказом №383 від 30.12.2009 р. тематичний план затверджено і погоджено з НАНУ.

Детальніше

Сторінка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11