Акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом»

Сьогодні ліси вкривають лише 15,9 % території України, у порівнянні з оптимальною лісистістю для нашої країни у 20 %.
У рамках програми Президента України “Зелена країна” за три роки заплановановисадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років –збільшитиплощулісів на 1 мільйон га.

Ознайомитися з картою Зеленої країни, дізнатися скільки вже висаджено дерев і скільки дерев залишилося висадитиможна на сайті Акції ( https://zelenakraina.gov.ua/). Тут також можна завантажити свої фотографії, де Ви самі саджаєте дерева та, таким чином, надихнути інших до участі в озелененні країни.

Цікавим є те, що кожен бажаючий може долучитися до Акції, а його дерево стане одним із мільярду дерев, висаджених у нашій державі під час Акції. Для цього необхідно зайти на сайт https://zelenakraina.gov.ua/, зареєструватися на участь в Акції та обрати місце, де Ви бажаєте висадити дерево чи дерева. Напередодні висадки Вам буде запропонованоможливідати, Виоберетезручну для себе. І не хвилюйтеся: лісівники нададуть Вам все необхіднейпідкажуть як правильно висаджуватиліс. Від Вас очікуються тільки Ваш гарнийнастрій і бажання допомогти висадити 1 мільярд дерев та озеленити Україну.

До участі в Акції запрошуються місцеве населення, учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, центральних, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації та представники громадських об’єднань.

Отримати детальну інформацію щодо Акції та участі в ній можна тут(посилання на сайт).

Прес-служба УкрНДІЛГА

за матеріалами Держлісагентства