Відбулась друга мисливськовпорядна нарада з питань організації і розвитку мисливського господарства ДП “Скадовське досвідне лісомисливське господарство”

Сьогодні 09.12.2021 року на виконання договору між ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» та ДП «Скадовське ДЛМГ» щодо розробки «Проєкту організації і розвитку мисливського господарства ДП “Скадовське досвідне лісомисливське господарство” на 2022-2036 рр.» в будівлі Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулась друга виробнича мисливськовпорядна нарада з питань організації і розвитку даного мисливського господарства.

На нараду було запрошено начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Касіч Т.Г., першого заступника начальника ХОУЛМГ Михайленко В.Д., головного спеціаліста сектору мисливського господарства та полювання  ХОУЛМГ Доценко О.М., директора ДП «Скадовське ДЛМГ» Войналовича В.Л., заступника директора Департаменту захисту довкілля та природних ресірсів Херсонської обласної державної адміністрації Філіну О.М., директора НПП “Джарилгацький” Сабашенко І.В., начальника відділу державної охорони природно-заповідного фонду Парку  Фінченко О.О.

Від ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» учасниками наради були т.в.о. директора Глод О.І., заступник директора з наукової роботи Тимощук І.В. та безпосередньо виконавець Проєкту с.н.с. Шейгас І.М.

На нараді було обговорено та затверджено розподіл загальної площі за типами мисливських угідь у межах двох лісництв ДП «Скадовське ДЛМГ», розподіл загальної площі господарства за класами бонітету для основних видів мисливських тварин, розрахунок середніх класів бонітету для основних видів мисливської фауни, обговорено методику визначення оптимальної щільності основних видів мисливської фауни у господарстві та фактичну чисельність мисливських тварин у порівняні з оптимальною ємністю угідь. Крім того було затверджено розподіл території на єгерські обходи та дільниці з визначенням меж розміщення відтворювальних ділянок.

Результатом наради став протокол засідання та затверджені плани щодо подальшої спільної роботи. Окрему вдячність хочеться висловити ХОУЛМГ за надане приміщення та мультимедійне обладнання для проведення заходу.

Заст. директора з наук. роботи  Тимощук І.В.