Як цікаво провести вихідний день підростаючому поколінню?

Як саме цікаво та з користю провести вихідний день підростаючому поколінню?

На території Дослідного лісництва ДП “Степовий філіал УкрНДІЛГА” заступником директора з наукової роботи Тимощуком І.В. для учнів 7а класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 (представник школи – викладач предмету “Захист Вітчизни” Юлія Зоріна) було проведено екскурсію та прочитано лекцію на тему: “Історія виникнення та сучасний стан лісових насаджень на Нижньодніпровських пісках”.

Серія екскурсій та лекцій для учнів шкіл м. Олешки, як і перелік інших заходів заплановані в рамках Акції Держлісагенства “Створюємо ліси разом”, що в свою чергу є складовою ініційованого президентом України проєкту “Зелена країна”, метою якого є збільшення у нашій країні за 10 років площі лісів на 1 млн га, на якому в найближчі три роки планується висадити 1 млрд дерев.

Слід зазначити, що виховна та навчальна робота серед молоді з метою поглиблення знань про особливості ведення лісового господарства та сучасних проблем лісу є важливою складовою впровадження вищезгаданого проєкту, адже саме правильно вмотивовані та з привитою у серці любов`ю до природи діти – запорука до збільшення у майбутньому площ лісових насаджень та підтримання їх у належному стані.

Приємно бачити навколо себе допитливі дитячі очі і відповідати на мудрі та актуальні запитання, що свідчать про непідробну зацікавленість учнів не тільки проблемами лісу, але і особливостями його вирощування, наявністю фауни та флори, і аспектами збереження лісових екосистем. Діти вивчили видовий склад розсадника, перелік декоративних видів деревної та чагарникової рослинності і перелік механізмів та засобів, що застосовують під час ведення лісового господарства.

Не можуть не вселяти надію на краще майбутнє виховані мудрі та обізнані діти, які не тільки розуміють проблеми лісових насаджень, але і прагнуть докласти власних зусиль до збереження та примноження природних багатств рідного краю.