Європейський Лісовий Інститут (Bioregions Facility) продовжують серію Лісівничих бліц-зустрічей.

Наші колеги, Європейський Лісовий Інститут (Bioregions Facility) продовжують серію Лісівничих бліц-зустрічей.
Друга зустріч відбудеться 22 листопада.
Тема зустрічі: Цифровізація лісового господарства, інвентаризації та моніторингу.
Досліджуйте нові цифрові рішення для вдосконалення лісового господарства, сталих лісівничих операцій та ефективного постачання. Дізнайтеся більше про цифрові рішення, які підтримують систему прийняття рішень у лісовій галузі, а також комунікування своїх дій та залучення громадськості.
Контактуйте інноваторів, які стоять за послугами дистанційного зондування та аерообстежень для інвентаризації та моніторингу лісів, і почуйте, як вони можуть допомогти вам заощадити кошти і час на польовій роботі, або ж знайдіть потенційних партнерів для співпраці.
Під час зустрічі будуть представлені такі інноваційні рішення:
Keluu
Kelluu виготовляють малі, автопілотовані повітряні судна, які (майже) постійно залишаються в повітрі. Судна Kelluu виготовлені з найсучасніших на ринку матеріалів і можуть бути навантажені 3-ма кілограмами будь-яких сучасних датчиків. Далі вони тривалий час рухаються в повітрі і збирають дані та передають їх замовнику. Kelluu пропонує послуги тривалого аерообстеження та спостереження на базі своїх повітряних суден.
Розробник(и): Юні Лінту, Келлу Ою, Фінляндія.
ForestMap
ForestMap (Лісова Мапа) – це онлайн платформа, розроблена компанією Agresta, яка розраховує дані інвентаризації лісу на основі технологій дистанційного зондування, зокрема LiDAR та Sentinel 2. ForestMap пропонує детальні звіти інвентаризації лісу та надає інформацію, таку як запас деревини на ділянці та інші дані, необхідні для прийняття рішень, які ви легко можете отримати у себе на комп‘ютері.
Розробник: Давід Ґарсія Кастілло, Аґреста, Іспанія.
My Sustainable Forest
My Sustainable Forest (Мій сталий ліс) інтегрує спостереження за землею у щоденні процеси прийняття рішень та діяльність. Портфоліо компанії розподілене на шість лісогосподарських послуг з наданням більш, як двадцяти конкретних продуктів. My Sustainable Forest може мати рішення, як підтримати ваші лісівничі завдання. Геоінформаційні продукти для певної ділянки лісу отримуються на основі даних дистанційного зондування – супутника або LiDAR – у поєднанні з наявними фактичними натурними вимірюваннями та розрахунками, відповідними до порід.
Розробник: Юлія Яґуе, GMV, Іспанія
Програма
Зміст
10:00 Привітання/вступ
10:05 Презентація, запитання-відповіді Kelluu, Юні Лінту
10:25 Презентація, запитання-відповіді ForestMap, Давід Ґарсія Кастілло
10:45 Презентація, запитання-відповіді My Sustainable Forest, Юлія Яґуе
11:05 Окремі кімнати зі спікерами
11:25 Завершення та анонс наступного заходу
Дата та час: 22 листопада, 10:00-11:30 к.ч.
Мова зустрічі: англійська.
Зустріньтеся з інноваторами, отримайте натхнення та започаткуйте нові партнерства.
Лісівничі бліц-зустрічі створюють умови для зустрічі інноваторів з потенційними партнерами та кінцевими користувачами. В ході серії одногодинних бліц-зустрічей, та організації зустрічей з інноваторами, ви можете надихнутися та дослідити нові рішення в напрямку до сталої лісової циркулярної біоекономіки у вашому регіоні.
Під час кожної зустрічі будуть представлені дві або три інновації, пов‘язані з лісовою біоекономікою, після чого учасники матимуть змогу і час обмінятися з авторами інновацій ідеями щодо співпраці, адаптації, придбання тощо в залежності від намірів сторін.
Наступні зустрічі з цієї серії будуть оголошені пізніше:
зустріч №3: Мобільні додатки для інвентаризації та моніторингу лісів, грудень ц.р.
зустріч №4: Цифрові рішення щодо шкідників і хвороб лісу, січень 2022.
Запрошуємо вас зареєструватися на подію і поширити цю інформацію серед зацікавлених партнерів.
Реєстрація за посиланням (верхня стрічка перед описом події, кнопка справа): https://network.bioregions.efi.int/…/aerial…/register
Оригінальне посилання: https://network.bioregions.efi.int/event/aerial-inspection-and-remote-sensing-services-for-forest-management-2021-11-22-17/register?fbclid=IwAR2FQBb1AlBI9TiooPC-oFtWAPRL0sEn_HEQKERqP1J_NsoZaXt-dN8f_Ww
Переклад взято з: https://www.facebook.com/groups/1305146519839739/user/100023738005862